21 januari 2021

Rutte in gesprek met bouwers en boeren over de stikstof crisis

2 min read

NEDERLAND – Onze minister president, Mark Rutte ontving vandaag samen met Minister Van Nieuwenhuizen van infrastructuur en waterstaat, en minister Van Veldhoven van milieu en wonen vertegenwoordigers van bouwondernemingen en bedrijven in de grond, weg -en waterbouw op uet Catshuis.

Het gesprek zou gaan over de gevolgen die de ondernemingen ondervinden van het ongeldig verklaren van vergunningverlening.

Morgen zal hij in gesprek gaan met de bezorgde boeren, een andere groep die ook getroffen wordt door de huidige problemen.

Het gesprek met de bouwers was rond 17:00uur die van de boeren zal morgen om 11:30 uur plaatsvinden.

Rutte sprak vorige week ook al met boeren over de stikstofcrisis, tijdens een speciale bijeenkomst. Bij de twee massale boerenprotesten vorige maand op het Malieveld in Den Haag, was de minister niet aanwezig.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Foto ©Arnaud Vaartjes

Geef een reactie