16 oktober 2021

Verpleegkundige psychiatrische kliniek neergestoken

2 min read

CASTRICUM – Dinsdagavond is er in de GGZ-instelling Parnassia in Castricum een verpleegkundige neergestoken. Het slachtoffer zou in de buik zijn geraakt en in zorgwekkende toestand in het ziekenhuis liggen.

Kort na het incident is de verdachte aangehouden in de buurt van het station. Het is niet duidelijk of de verdachte een cliënt of bezoeker was, een woordvoerder van de Parnassia Groep zei “Wij vermoeden dat het geen cliënt is.”

De politie onderzoekt nog wat er precies is voorgevallen en kan tot op heden nog niks bevestigen met betrekking tot het slachtoffer, en diens relatie met de verdachte.

De politie verwacht woensdag meer details te kunnen geven over het incident.

De Parnassia Groep is een kliniek voor volwassenen met psychiatrische problemen.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie