16 oktober 2021

Opzet in het spel bij fatale explosies Italië

2 min read

ITALIE – Bij de dodelijke explosies in een leegstaand pand in Italië is opzet in het spel. Dit meld de officier van justitie van Alessandria.

Gisternacht zijn er drie brandweermannen omgekomen bij een dubbele gasexplosie in een leegstaand pand in de Italiaanse gemeente Quargnento, in het noordwesten van Italië. Er liggen ook nog drie andere brandweermannen in het ziekenhuis, melden Italiaanse media.

Er is een ontplofte gasfles en een op afstand bedienbare timer gevonden in het gebouw. Er is opzet in het spel, meldt de officier  van justitie van Alessandria. De politie doet nog onderzoek.

Het was een onbewoond pand. De buren belden rond middernacht de politie nadat ze eerste explosie gehoord hadden, waarna de politie de brandweer alarmeerde. Er volgde een tweede explosie, waardoor het gebouw instortte. De brandweer was op dat moment binnen  om het vuur te blussen wat na de eerste explosie was ontstaan. De brandweermensen werden door de instorting bedolven onder het puin.

Italië is in shock na het overlijden van de drie brandweermannen.

© Hoogland Producties / Sven fotografie

Geef een reactie