Man uit Tegelen vermist

TEGELEN – Sinds dinsdag 5 November is Tijmen Dorssers vermist. Hij is vanaf zijn thuisadres in Tegelen weggelopen.

Tijmen is omstreeks 16:20 uur weggelopen vanaf de Sporenkampweg. De familie maakt zich grote zorgen en is massaal aan het zoeken, eerder is er ook een Burgernetbericht verzonden. Volgens een tip zou hij rond 17.05 uur nog gezien zijn in de richting van Egypt in Tegelen.

Tijmen is 1.75cm heeft een smal postuur, bruin rood haar, draagt een baard en een snor. Ten tijde van zijn vermissing droeg hij een zwarte jas met witte tekst op de achterkant. Waarschijnlijk draagt hij zijn werkschoenen deze zijn bruin met geel accent. Hij draagt een groen bruin gebreide muts met klep, aldus de familie.

Tips bel dan met 0900-8844.

Tekst ©Hoogland Producties / Sven Fotografie
Foto ©Politie

Advertenties