15 oktober 2021

Jongen (16) laadt pistool in winkelstraat

2 min read

De politie heeft zaterdag een 16 jarige jongen aangehouden omdat deze een vuurwapen aan het doorladen was midden in een druk bezochte winkelstraat.

In eerste instantie was het niet meteen bekend of het om een echt of nep vuurwapen ging. Hierdoor is de politie met meerdere eenheden ter plaatse gekomen. Toen de agenten de jongen zagen terwijl die weg liep was er dan ook direct contact met de meldkamer. Toen meerdere eenheden arriveerde is de jongen onder schot aangehouden en gefouilleerd. Toen  bleek het te gaan om een alarm pistool. Ook had de jongen een patroonhouder bij zich.

Waarom de jongen het pistool midden in de winkelstaat aan het doorladen was is niet bekend. Ook doet de politie geen uitspraken in verband met de wet op de privacy of de jongen nog vast zit. Dit omdat het om een minderjarige gaat.

Hoogland-Producties

Geef een reactie