21 oktober 2021

VERMIST: Anneke Nevels

2 min read

ERICA – Sinds woensdag 30 Oktober is de 55-jarige Anneke Nevels uit Erica vermist. Anneke is psychisch in de war en gebruikt medicatie voor haar diabetes. Toen Anneke vetrok was zij gekleed in een paarse pyama broek met een paars en rood shirt. Ze heeft kastanje rood haar tot aan de schouders. Ze draagt een bril.
Ze rijd in een grijze Peugeot uit 2008 met het kenteken RR-264-R.

Anneke is in een overspannen toestand vetrokken. Ze is kort geleden opgenomen geweest bij het GGZ voor de duur van twee weken. Haar partner belde het GGZ op het moment dat ze het huis verliet, hij heeft nog geprobeerd om haar tevergeefs uit de auto te halen.

Het is niet bekend waar ze heen is gegaan of waar ze mogelijk verblijft. Heeft u iets gezien of gehoord? Bel dan met de politie via 0900-8844 of bij het aantreffen van Anneke bel dan 112.

Tekst ©Hoogland Producties / Sven Fotografie
Fotos ©Politie Zuidoost Drenthe

Geef een reactie