15 oktober 2021

Inbraak golf in Drenthe

2 min read

DRENTHE – Afgelopen nacht zijn er meerdere inbraak meldingen binnengekomen in de gemeente Aa&Hunze.

In het centrum van Rolde, in Marwijksoord en aan de Westdorperstraat in Schoonloo werden bewoners onaangenaam verrast door inbrekers. Er is niet bekend of er buit is gemaakt.

Tussen zondag 27 oktober 2019 omstreeks 21:30 uur en maandag 28 oktober 2019 omstreeks 07:00 uur heeft er een inbraak aan de Röntgenhof in Hoogeveen plaats gevonden. Er is een MacBook en een headset buitgemaakt. De inbrekers zijn binnen gekomen door een gaatje onder de cilinder van de deur te boren. De deur was afgesloten, maar de sleutel zat nog aan de binnenkant in het slot, waardoor ze deze konden omdraaien en zo binnen konden komen.

Heeft u informatie over de genoemde inbraken? of wellicht camerabeelden van de omgeving? neemt u dan contact op met de politie via 0900-8844.

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie