21 oktober 2021

In brand gevlogen auto begint uit zich zelf te rijden in Vriezenveen

2 min read

In Vriezenveen is vannacht een auto en bijna een brandweerauto in vlammen op gegaan.

Omstreeks 00:30 kreeg de brandweer een melding van een autobrand aan de Peterburgstraat in Vriezenveen. Toen de brandweer eenmaal aan het blussen was begon de auto door kortsluiting spontaan te rijden.

De auto kwam tot stilstand tegen een auto die iets verder geparkeerd stond. Dit was direct naast de brandweerauto. Omdat de brandweer al gestart was met het blussen kon de brandweer hun voertuig niet snel verplaatsen. Met veel moeite is het voertuig van de brandweer alsnog verplaatst waarna door kon worden gegaan met blussen. De brandweer heeft overslag naar eigen en andere voertuigen kunnen voorkomen.

©Hoogland-Producties

Geef een reactie