21 oktober 2021

Man van 37 uit Deventer opgepakt voor inrijden op mensen terras.

2 min read

Een 37-jarige Deventenaar is aan het einde van de ochtend opgepakt. De man wordt ervan verdacht rond half zes vanochtend op een terras in Deventer op mensen te zijn ingereden. De politie houdt er rekening mee dat de aanrijding opzettelijk is veroorzaakt.

De 37-jarige man heeft zichzelf elders in het land bij de politie gemeld. Hij is ingesloten voor verhoor.

Volgens getuigen ging een ‘fikse ruzie’ vooraf aan het incident op de Brink. De bestuurder van de Audi Q7 zou daar mogelijk bij betrokken zijn geweest. Een andere vermoedelijke betrokkene is vanochtend ter plaatse aangehouden voor verhoor en meegenomen naar het politiebureau.

Vijf gewonden

Bij het ongeluk raakten vier personen gewond, zij zijn naar het ziekenhuis gebracht. Een vijfde slachtoffer is ter plaatse aan zijn verwondingen geholpen.

De politie heeft al veel getuigen van het incident gesproken, maar komt graag in contact met nog meer getuigen.

Stockfoto:Hoogland-Producties

Geef een reactie