21 juni 2021

Boeren zijn vannacht vertrokken richting Bilthoven en Den-Haag

2 min read

Op snelweg A28 in Drenthe en Overijssel stonden al voor 03.00 uur files die voor veel vertraging zorgden. Ook op snelwegen A1, A2 en A6 stonden later in de nacht files door de langzaam rijdende landbouwvoertuigen.

Rijkswaterstaat adviseert weggebruikers om de snelwegen rond Utrecht op woensdagochtend zoveel mogelijk te mijden. De verwachting is dat op de wegen rond Utrecht veel overlast zal zijn door tractoren die richting Bilthoven rijden, waar het RIVM is gevestigd.

Defensie gaat de gemeente Den Haag woensdag helpen met het afzetten van wegen, als een van de maatregelen voor het boerenprotest. De gemeente liet weten dat tractoren niet het (winkel-)gebied rond het Binnenhof in mogen en wil daarom straten afzetten. De trekkers stonden vanmorgen enige tijd stil om zo ruimte te maken voor het overige verkeer.

Verslaggever Sven is er de hele dag bij. U vind de live blog hier terug


Foto:©Hoogland-Producties

Geef een reactie