Politie zoekt doorrijder Nieuw Heeten na aanrijding met letsel.

Op woensdag 09 oktober 2019, in het begin van de avond, vond een aanrijding plaats op de Bathmenerweg te Nieuw Heeten , gemeente Raalte. De aanrijding vond plaats tussen een personenauto en een voetganger. Als gevolg van de aanrijding heeft de voetganger een gebroken arm. De identiteit van het voertuig en de bestuurder daarvan, zijn tot nu toe onbekend gebleven.

De politie is daarom opzoek naar de eigenaar/bestuurder van een zwarte Volkswagen, type Passat of type Arteon. Dit voertuig mist de linker buitenspiegel (bestuurderszijde).

Graag komen we in contact met de eigenaar/bestuurder van dit voertuig !

Dit meld politie Hellendoorn op hun Facebookpagina.

u kunt in contact komen via 0900-8844 of via M op 0800-7000 als u meer informatie heeft over het voertuig.

Procesverbaalnummer: 2019450260

Tekst en foto: politie.

Advertenties