28 november 2021

Man raakt gewond na aanval met kapmes in Rotterdam-Zuid

2 min read

Rotterdam – Een opmerking over het gooien van een blikje op straat, mondde vanavond uit in een conflict aan de Oldenoord in Rotterdam-Zuid. Een 47-jarige man raakte hierbij gewond.


Twee jonge vrouwen en een jonge man waren aan de Oldenoord toen het slachtoffer hen aansprak op het gooien van afval op straat. De jongen was niet gediend van het commentaar en haalde uit met een kapmes. De 47-jarige man werd geraakt met de punt van het grote mes. Hij raakte hierdoor licht gewond aan zijn buik.

Het drietal ging er daarna vandoor. Op de plek van het incident bleef “hun” scooter liggen. De politie heeft het voertuig gelijk onderzocht, maar de scooter bleek gestolen . Desondanks geeft de gestolen scooter de politie extra aanknopingspunten in de zoektocht naar drie verdachten.

Heeft u meer informatie? Neem dan contact op met de politie via 0900-8844
ziet u iemand lopen met een kapmes of ander wapen? Bel dan direct 112.

Tekst:Politie
Foto:Hoogland-Producties

Geef een reactie