24 oktober 2021

Getuigenoproep Stadskanaal

2 min read

Op 17 september brandde een auto uit in de Brummelkant en in de Achterstekamp. Ruim een week later, op 26 september, woedde brand in een auto in de Bremweg. De vierde autobrand in korte tijd was in de Dwarssplitting in de nacht van zondag 6 op maandag 7 oktober. De politie doet onderzoek naar de autobranden. Het onderzoek bestaat onder meer uit buurtonderzoek en het uitkijken van camerabeelden. Ook spreken we met buurtbewoners en nemen we aangiften op. We zijn op zoek naar meer informatie en daarom willen we graag in contact komen met mensen die wat gezien of gehoord hebben op eerder genoemde data. De politie is te bereiken via het nummer 0900-8844. Indien u uw informatie liever anoniem meldt, kunt u deze doorgeven aan de politie via Meld Misdaad Anoniem op telefoonnummer 0800-7000.

©Politie Stadskanaal Facebook

Geef een reactie