21 oktober 2021

Familie aangehouden voor fraude

2 min read

VLISSINGEN  – Donderdag heeft de politie een vrouw, haar minderjarige zoon en twee meerderjarige dochters aangehouden in Vlissingen. Ze worden verdacht van fraude en het witwassen van crimineel geld. Ze leefden veel luxer dan met hun inkomsten, diverse uitkeringen en toeslagen mogelijk is.

Leden van de familie stortten de afgelopen jaren flinke bedragen contant geld op verschillende bankrekeningen, waar het geld vandaan komt is onduidelijk. Er is beslag gelegd op twee auto’s en een woning. Een hypotheekverstrekker heeft inmiddels aangifte gedaan van fraude bij het verkrijgen van de hypotheek, aldus de politie.

Ook een kledingwinkel in Vlissingen wordt onderzocht, volgens de politie staat de winkel niet ingeschreven bij de Kamer van Koophandel, maar één van de dochters zou er wel huur voor betalen. In de winkel en een garagebox in Middelburg is bovendien nagemaakte merkkleding aangetroffen.

©️Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie