Advertenties

Speculaties rond aankondiging nieuw boerenprotest 16 oktober

NEDERLAND – Voor 16 oktober is er een nieuw boerenprotest aangekondigd, maar nu word de hulp ingeroepen van burger en andere sectoren uit de economie.

Ook is er op facebook een evenement en groep aangemaakt met de naam ”Boeren steungroep burgers 16 Oktober”

“Het is in de boerensector niet veel anders dan in andere sectoren. Te veel mensen met 2 petten op. Ze horen voor de boeren op te komen, maar ondertussen draaien ze de boeren de nek om. Het land moet strijden voor mensen die oprecht zijn, en onbetrouwbare mensen moet je van de troon stoten. Zo simpel is het. Nederlanders moeten weer trots kunnen zijn op hun eigen land en daar draagt de agrarische sector voor een heel belangrijk deel aan bij.”

– Jan Huzen, beheerder ‘Boeren steungroep burgers 16 Oktober’

Wat er op de planning staat, is nog niet bekend.

Advertenties

Geef een reactie

error: Deze inhoud is beschermd. Wilt u het artikel gebruiken, of info uit het artikel? Neem contact op met de redactie.
%d bloggers liken dit: