28 november 2021

Persoon zwaargewond bij schietpartij in Rotterdam-West

2 min read

Bij een schietpartij op de Nieuwe Binnenweg in Rotterdam-West is een 26-jarige Rotterdammer zwaargewond geraakt. Volgens omstanders zou het slachtoffer door acht tot tien kogels zijn geraakt.
De eerste meldingen van de schietpartij kwamen kort voor 21:30 uur bij de politie binnen. Hulpverleners van een traumateam kwamen ter plaatse om het slachtoffer te behandelen. Daarna is het slachtoffer zwaargewond naar het ziekenhuis vervoerd.

Er werd een groot gebied afgezet om de hulpverlening niet te verstoren en sporen veilig te stellen. Er lagen zeker elf hulzen op straat. Een raam van een café heeft ook kogelgaten. Tram 4 was korte tijd gestremd.

De schutter ging er na de schietpartij vandoor. Ondanks een grote zoekactie van de politie, was de dader zondagavond laat nog spoorloos.

Indien u meer weet van deze schietpartij neem dan contact op met de politie op 0900-8844 of via M op 0800-7000

©Hoogland-Producties

Geef een reactie