24 oktober 2021

15-jarige gewond na steekpartij

2 min read

Purmerend – De politie is op zoek naar getuigen van een mogelijk steekincident waarbij een 15-jarige jongen uit Purmerend gewond raakte. Het incident vond plaats in de omgeving van het Osserbos in Purmerend. De politie is bereikbaar op tel.nr. 0900-8844. Anoniem bellen kan ook op 0800-7000 (Meld Misdaad Anoniem).

Op zaterdagavond omstreeks 22.45 uur kreeg de politie melding van een gewonde jongen. De jongen had verwondingen aan zijn gezicht. Ook bleek hij een steekwond te hebben. Hij werd per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis voor behandeling van zijn verwondingen.

De politie stelde direct een onderzoek in in de omgeving van het Osserbos. Er werden echter geen verdachte personen aangetroffen.

De politie heeft het slachtoffer nog niet kunnen spreken. Onduidelijk is nog hoe hij zijn verwondingen heeft opgelopen.

De politie stelt een onderzoek in.

Bron 112vandaag

Foto:Politie

Geef een reactie