21 oktober 2021

Getuigen gezocht, ongeval letsel Stationsstraat

2 min read

EMMEN – Om 17.19 uur heeft er een ongeval letsel aan de Stationsstraat thv de Nassaulaan plaats gevonden.

Hierbij heeft een personenauto een voetganger op het zebrapad geschept. Deze voetganger is met letsel per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis.


De auto is doorgereden. Het ging om een donkerkleurige/zwarte kleine auto, wat leek op een oude Volkswagen Polo, met sportieve accenten. Helaas hebben we geen kenteken. Deze is over de Boslaan weggereden, in de richting van Emmerhout.


Mocht u getuige zijn van deze aanrijding of mocht u informatie hebben over het betrokken voertuig/bestuurder, dan vragen wij u contact met ons op te nemen. Bel 0900-8844 of stuur een bericht op onze facebook

©Politie Zuidoost-Drenthe

Geef een reactie