16 oktober 2021

Politie met spoed uitgerukt in Lelystad

2 min read

LELYSTAD – Agenten gingen met spoed af op een melding van mogelijk huiselijk geweld. Eenmaal daar troffen zij iets heel anders aan.

Het ‘ijselijk gegil’ die door bezorgde buren werd gehoord, bleek namelijk door de ongewenste aanwezigheid van een muis te komen.

Toen de politie aanbelde, troffen zij een jongedame aan, snikkend op de bank.
“Ze had zojuist in haar slaapkamer een muis gezien.” De vrouw was zo geschrokken dat ze gillend naar beneden was gestormd. Zo schrijft de politie op facebook.

De agenten hebben nog geprobeerd de muis te vangen, maar dat lukte niet. “We hebben de dame uitgelegd dat de muis banger voor haar was dan andersom en geadviseerd om ongedierte bestrijding in te schakelen.”

De geschrokken buren zijn door de politie gerustgesteld dat het niet om huiselijk geweld ging, maar om een muis. “Gegil uit een woning hoeft lang niet altijd iets ernstigs te zijn, maar we zijn wel blij als u belt zodat we vast kunnen stellen of er hulp nodig is”, aldus de politie.

Tekst ©RTLNieuws
Foto ©Hoogland Producties

Geef een reactie