28 november 2021

Uitslaande brand in twee onder een kap woning

2 min read

BERGEIJK – Zondagnacht woedde er in een twee-onder-een-kapwoning uitslaande brand aan de Weebosch in Bergeijk. Rond middernacht werd het ontdekt, volgens een ooggetuige is de schade groot.

Het vuur dat ontstond bij een auto onder de carport sloeg over naar een andere auto, vanuit daar naar ee schuur en vervolgens naar het huis. Een bewoner zou een klap hebben gehoord en daarna een auto die met piepende banden wegreed. De politie onderzoekt of er sprake is van brandstichting.

Niemand zou bij de brand gewond zijn geraakt. Maandagochtend rond 06:30 uur rukte de brandweer weer uit naar de Weebosch. De woordvoerder liet weten dat het ging om hetzelfde adres als vannacht. De brandweer probeerde toen te voorkomen dat het vuur zou overslaan naar de buren.

De brand was rond 07:00 uur onder controle. De woordvoerder benadrukt dat het nablussen nog geruime tijd in beslag zal nemen, beide huizen zijn zwaar beschadigd.

 

Tekst ©Omroep Brabant

Foto ©Hoogland Producties

Geef een reactie