21 oktober 2021

Twee arrestaties na vondst skimapparatuur op pinautomaat

2 min read

Twee Bulgaarse mannen van 30 en 37 jaar zijn vrijdag gearresteerd in een onderzoek naar skimapparatuur die op een pinautomaat op de Prins Hendrikkade in Amsterdam werd gevonden, aldus de Amsterdamse politie zondag. Op de hotelkamer van de verdachten troffen agenten 33 stuks van deze apparatuur.

Een agent zag de apparatuur op een automaat zitten en besloot in de buurt de wacht te houden, om te zien of de verdachten de apparatuur zouden komen ophalen. Twee verdachten kwamen precies dat doen en werden toen aangehouden.

De mannen hadden een mondstuk en een camera op de automaat geplaatst. Na het weghalen liepen ze naar het Centraal Station, waar ze werden ingerekend.

Onderzoek op de hotelkamer van de verdachten leide tot de vondst van 33 stuks van de apparatuur, samen met laptops en andere attributen. De mannen hadden zestien verschillende pasjes, waar mogelijk gekopieerde bankgegevens van slachtoffers op staan.

Ook werden geheugenkaarten aangetroffen met uren beeldmateriaal van pintransacties.

De mannen moeten maandag voor de rechter komen om zich te verantwoorden.

Stockfoto: Hoogland-Producties

Geef een reactie