15 oktober 2021

Politieman raakt bodycam kwijt

2 min read

Een politieman in Capelle aan den IJssel is tijdens het werk zijn bodycam kwijtgeraakt. Op de geheugenkaart van de GoPro staan beelden die de afgelopen dagen zijn gemaakt. Vanwege de privacy van mensen die op de beelden staan, wil de politie de camera graag terughebben.

De camera waarmee de politieman beelden maakt tijdens zijn dienst zat met een soort harnas vast aan het uniform, maar raakte in de nacht van woensdag op donderdag waarschijnlijk los bij de aanhouding van een man, meldt de politie. De agent merkte pas na het voorval dat de actiecamera weg was. Een zoektocht naar de camera waarbij ook politiehonden werden ingezet, bleef zonder resultaat. Heeft u de camera gevonden neem dan contact op met de politie. Of geef hem af bij het politiebureau.

Stockfoto: Hoogland-Producties

Geef een reactie