Oude Pekela op stelten door automobilist zonder rijbewijs

Oude Pekela – Een wilde achtervolging in Oude Pekela. De politie had dit weekend de handen vol aan een automobilist die, samen met drie andere mannen, onverzekerd en zonder rijbewijs rondreed.

Zondagavond rond 19:00 uur rijden ze over de Wedderweg als ze een politieauto zien, het viertal gaat er plankgas vandoor en de agenten gaan erachteraan.

Het resultaat is een dollemansrit door Oude Pekela die eindigt op de Ericalaan. Deze weg loopt dood in een stuk bos.

De vier mannen stappen uit en slaan op de vlucht, de auto achterlatend. De agenten weten drie van de vier te pakken te krijgen. Eén van hen wordt als verdachte gezien, de andere twee worden als getuigen beschouwd. Na verhoor op het politiebureau mogen ze weer naar huis. De auto is in beslag genomen.

De bestuurder is nog niet aangehouden, maar de politie weet wie het is. Hij wordt opgeroepen om zich te melden. Waarschijnlijk komt hij er niet alleen met een stapeltje bekeuringen vanaf, maar moet hij ook voor de rechter verschijnen.

 

Tekst ©RTVNoord

Foto ©Hoogland Producties