6 december 2021

Man (21) aangehouden met 2,8 miljoen euro aan amfetamine in auto

2 min read

De politie heeft zaterdagmiddag tijdens een controle op de A4 bij Roelofarendsveen een 21-jarige bestuurder uit Lage Zwaluwe aangehouden met 110 liter pure amfetamine in zijn auto, meldt de Landelijke Eenheid zondag.

De drugs, die volgens de politie een straatwaarde hebben van 2,8 miljoen euro, zijn in beslag genomen. De verdachte zal binnenkort voor de rechter verschijnen.

Amfetamine, oftewel speed of pep, is een chemische harddrug. Bezit, productie of handel ervan is wettelijk verboden.

Het spul is verkrijgbaar als pil en als poeder en is vaak vermengd met andere stoffen zoals cafeïne. Volgens het Trimbos Instituut heeft 1,6 procent van de Nederlandse bevolking tussen de 15 en 64 jaar afgelopen jaar speed gebruikt

Geef een reactie