15 oktober 2021
2 min read

Er is in de nacht van zaterdag op zondag ingebroken bij zorgboerderij De Hansehof in Beilen. De politie doet onderzoek. Naast geld is er niets anders buitgemaakt.”We zijn zeer aangeslagen”, meldt het bestuur op Facebook. ”Wij als stichting moeten hard werken om het geld binnen te halen, er is een groot bedrag weg.” Naast het gestolen geld, is er sprake van materiële schade. De deuren van de zorgboerderij zijn geforceerd. 

Netjes
Het bestuur van de boerderij geeft aan dat de aanwezige mappen en papieren niet zijn aangeraakt. De tas waarin benodigdheden zaten om bij het geld te komen, is geleegd en ‘netjes’ teruggelegd. De andere zaken die in de tas zaten zijn op een stapeltje op tafel gelegd.

Tekst ©RTV Drenthe

Foto ©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie