16 oktober 2021

Vier gewonden doordat raceauto opzettelijk publiek in rijdt – Leende

2 min read

Leende- Vanmiddag is rond kwart voor 5, aan de Marheezerweg-zuid, een raceauto opzettelijk het publiek in gereden.

Dit gebeurde tijdens de prijsuitreiking van ‘De Kempen Cross’. Door de droogte kon het laatste facet van de cross niet doorgaan. Hierop vroeg een deelnemer, een 21-jarige man uit Reuver, zijn inschrijfgeld terug. Toen hij dit niet kreeg is er een ruzie ontstaan. Even later reed de man het publiek in.

Hierbij vlogen mensen door de lucht, aldus organisator Rowin de Bruijn die het voorval zag gebeuren. Samen met anderen hebben ze de auto tegengehouden omdat hij aanvankelijk door wilde rijden. De wielen kwamen stil te staan in het mulle zand. De chauffeur is door de mensen vast gehouden totdat de politie aankwam.

Ook is een 17-jarig meisje aangehouden die na het incident in de auto was gestapt en de schuld op zich nam.

Er zijn 7 gewonden gevallen. Een vrouw, 2 mannen en een jongen. Deze zijn meegenomen naar het ziekenhuis. 3 anderen zijn op het terrein nagekeken door ambulancepersoneel

Geef een reactie