24 oktober 2021

Meerdere bekeuringen voor trouwstoet

2 min read

Veghel – Agenten hebben op de A50 ter hoogte van Veghel-Noord verschillende deelnemers aan een trouwstoet bekeurd. Dat gebeurde naar aanleiding van een melding dat verschillende auto’s op de snelweg langzaam zouden rijden en stil stonden op de vlucht- en invoegstrook.

Agenten gingen op vrijdag 13 september rond 17.15 uur op deze melding af en constateerden verschillende verkeersovertredingen. Er hingen mensen uit de ramen van een aantal auto’s en er werd langzaam en over de vluchtstrook gereden. Daarom werden drie bestuurders bekeurd voor gevaarlijk rijgedrag en werd er ook bekeurd voor het niet dragen van de autogordel en het niet bij hebben van geldige legitimatie of rijbewijs.

Tekst ©Politie.nl

Foto ©Hoogland producties

Geef een reactie