28 november 2021

Mobilhome van Belgische toeristen wordt gestolen in Italië

2 min read

©Hoogland-Producties/Sven-fotografie

In Pozzuoli, een naburig dorpje van Napels, werd zondag rond 15:00 uur een Mobilhome gestolen van Belgische toeristen.

Naomi Boonen, eigenaresse van de Mobilhome, zat in de Via Terracciano te genieten van een ijsje toen het gebeurde. Ze roept via haar Facebookpagina ook iedereen op haar aan te spreken wie hier iets van weet. De Mobilhome is duidelijk te herkennen aan de stickers van Club Brugge.

Los van deze situatie is vorige week in Caianello, een tiental kilometers verderop, een Belgische man met Marokkaanse afkomst aangehouden omdat hij met een gestolen voertuig reed. De man is later weer vrij gelaten omdat hij had gezegd dat hij een “geweldige koop” had gesloten door in Napels een goedkope voertuig had gekocht. Ondanks de vrijlating is hij wel beschuldigd van “het in ontvangst nemen van gestolen goederen”.

Het onderzoek loopt nog.

Geef een reactie