15 oktober 2021

Vliegtuig met drie inzittenden van de baan geschoten op Breda International Airport.

2 min read

Het incident is omstreeks 10:15 gebeurt. Het vliegtuigje een Piper PA-28 is bij het vliegveld door de afrastering geschoten. Hierna is het vliegtuigje in een weiland tot stilstand gekomen. De schade aan het vliegtuigje is aanzienlijk omdat die ook een boompje niet kon ontwijken. De luchtvaart politie is ter plaatse geweest om onderzoek te doen. De luchtvaartinspectie zal ook nog onderzoek gaan doen. Bij het ongeval raakte niemand gewond.

Dit incident is al het 6e incident in iets meer dan een jaar tijd. Afgelopen juni stortte een sportvliegtuigje neer. Hierbij kwamen twee personen om het leven. Ruim een jaar daarvoor is er ook al een piloot omgekomen.

Tekst en foto: hoogland producties

Geef een reactie