15 oktober 2021

Mishandeling motoragent door twee verdachten

2 min read

Klimmen – Woensdagavond rond 22.00 uur hebben twee mannen een politieagent mishandeld. Deze raakt daarbij gewond. één verdachte is aangehouden. Naar de andere verdachte wordt nog gezocht.

De motoragent wilde in Heerlen een voertuig controleren dat door afwijkend gedrag opviel in het verkeer. De auto ging er vandoor waarna de agent de achtervolging inzette. Op de Retersbekerweg stopten ze en is de agent door de twee inzittenden mishandeld. Hierop heeft de agent zijn dienstwapen getrokken en waarschuwingsschoten gelost. Een van de verdachte is aangehouden, de ander is weggevlucht. In de zoektocht naar de tweede verdachte in de omgeving Klimmen is ook de politiehelikopter ingezet.

Tekst:Politie.nl
Foto: Hoogland-Producties

Geef een reactie