16 oktober 2021

Man wilt aangifte doen vermissing identiteitskaart, maar werd aangehouden door arrestatiebevel inzake diefstal.

2 min read

Politiebericht van Politie Leeuwarden

Op donderdag 22 augustus 2019 te Leeuwarden verscheen er een man aan het politiesteunpunt aan de Zuidergrachtswal te Leeuwarden. Hij wilde aangifte doen van vermissing van zijn identiteitskaart.

Helaas voor deze man werd hij nog gezocht inzake diefstal door middel van braak en stond hij hiervoor gesignaleerd. Hij werd aangehouden en overgebracht naar het cellencomplex en voor nader onderzoek ingesloten.

Overigens is het zo dat wanneer u uw identiteitskaart/ paspoort/ rijbewijs bent verloren u hiervoor niet meer naar de politie hoeft om dit te melden. U kunt dan rechtstreeks naar het stadskantoor aan het Oldehoofsterkerkhof gaan en hier de vermissing melden en meteen een nieuwe aanvragen…..

©Politie Leeuwarden Facebook

©Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie