16 oktober 2021

Meisje van 15 overleden na mogelijke steekpartij in Breda.

2 min read

Een vijftienjarig meisje is maandagmiddag overleden dit na een mogelijk steekincident in een woning aan de Bilderdijkstraat in Breda. De politie heeft op een andere locatie in de stad een zestienjarige jongen aangehouden, nadat hij zichzelf had gemeld.

De politie kreeg rond 14.15 uur een melding van een steekpartij. Ter plaatse troffen ze het slachtoffer zwaargewond aan in de woning. Het is niet bekend wie het incident heeft gemeld. “Het lijkt te gaan om een steekincident, maar dit zal door nader onderzoek bevestigd moeten worden”, verteld de politie.

Meerdere hulpdiensten rukten uit naar de melding, waaronder twee ambulances en een traumahelikopter. Het meisje is nog gereanimeerd, maar hulp mocht helaas niet meer baten. Ze overleed enkele tijd later aan haar verwondingen.

Het is nog niet bekend wat de relatie was tussen de verdachte en het slachtoffer. De jongen wordt verhoord. Over de toedracht is ook nog niets bekend.

Het meisje woonde samen met haar moeder in de woning, maar het meisje was ten tijde van het incident alleen thuis.

©Hoogland-Producties

Geef een reactie