21 oktober 2021

OM vraagt rechtbank verbod Caloh Wagoh MC

2 min read

Nederland – Het Openbaar Ministerie heeft donderdag 1 augustus de rechtbank Midden-Nederland gevraagd Caloh Wagoh Main Triad (motorcycle club) te verbieden en de vereniging te ontbinden.

 

Het verzoek is onderdeel van een landelijke werkwijze van diverse overheidsinstanties, zoal s het OM, gemeenten en de politie. Gezamenlijk treden zij op tegen outlaw motorcycle gangs (OMG’s). Verschillende OMG’s hebben een gewelddadig en ondermijnend karakter. Inmiddels is er met succes procedures gevoerd die hebben geleid tot een verbod van motorclubs Bandidos, Satudarah, Hells Angels, No Surrender en de ‘brotherhood’ Catervarius.

Meer achtergronden over het aangevraagde verbod op Caloh Wagoh is te vinden bij het Landelijk Parket.

Tekst: Politie

foto: Pixabay

Geef een reactie