24 oktober 2021

Traumahelikopter land op afrit A58 voor gevallen fietser.

2 min read

OVEZANDE – Aan de Kollaardsweg in Ovezande is vanavond een fietser gevallen en zwaargewond geraakt. Hij is met een helikopter naar het ziekenhuis gebracht. De traumaheli landde op de op- en afrit van de A58 bij Kruiningen. Die was daarom enige tijd afgesloten.

Het ongeluk gebeurde omstreeks 18:00 uur. Wat er precies is gebeurd dat is nog niet bekend. Een 45-jarige man uit Ovezande werd door voorbijgangers op de grond gevonden ter hoogte van de kruising met de Molenweg.

Het slachtoffer is met de ambulance naar de afrit gebracht en overgeplaatst in de traumahelikopter.

deze heeft  het slachtoffer met onbekend letsel naar het ziekenhuis over gebracht.   De op en afrit waren enige tijd afgesloten.

 

Tekst en foto’s: Hoogland-Producties.

Geef een reactie