16 oktober 2021

Steekpartij in Centrum van Almelo

2 min read

Vannacht is er  opnieuw iemand gewond geraakt bij een steekincident in Almelo. Kort voor half 1 ’s nachts vond de steekpartij plaats op de Koornmarkt. Dit is in het Centrum van Almelo. Het slachtoffer dat hierbij gewond raakte, is naar het ziekenhuis gebracht.

De politie heeft vannacht meerdere mensen verhoord op de Koornmarkt. Ook is in de omgeving gezocht naar het mogelijke steekwapen. Volgens omstanders is er met een mes gestoken na een ruzie bij een café. Het slachtoffer zou daarna naar de Koornmarkt zijn gelopen. Het is niet bekend in welk café het is gebeurt.

De politie heeft het Centrum doorzocht naar de dader. Maar deze is voor zover bekend nog niet aangehouden.  De politie heeft meerdere getuigen gehoord. Indien u meer weet en nog niet met de politie heeft gesproken neem dan contact op via 0900-8844 of als u liever anoniem blijft dan via M op 0800-7000

Eerder was er ook al een steekpartij in Almelo.  Bij deze steekpartij kon de politie de dader snel aanhouden.

Foto:politie

Geef een reactie