21 oktober 2021

Huiszoeking in Emmen vanwege Windmolenparken

2 min read

Emmen – in Emmen is vanmorgen een huiszoeking geweest. Dit in verband met de dreigementen richting bedrijven en bestuursleden die op de één of andere manier betrokken zijn bij de bouw van windmolenparken. Er zijn opnieuw brieven met dreigingen versie. Opvallend is dat deze niet alleen naar bedrijven of personen die direct of indirect iets te maken hebben met de bouw van windmolenparken.

“In Nederland kennen wij vrijheid van meningsuiting en het recht om te demonstreren maar dat mag nooit zover gaan dat er strafbare feiten worden gepleegd. Rondom de bouw van windmolens zijn er verschillende en tegenstrijdige belangen, zijn er voor- en tegenstanders maar het is onacceptabel dat mensen worden bedreigd” zegt de politie.

19 juni van dit jaar zijn er drie mannen aangehouden voor dreigementen en asbest dumping. Het gaat om een 61-jarige man uit Tweede Exloërmond, een 58-jarige man die verbleef in Meeden en een 50-jarige man uit Nieuw-Buinen.

Geef een reactie