28 november 2021

Getuigen gezocht van dood rijden hondje in Nijverdal

2 min read

Op woensdagavond 3 juli tussen 21:30 en 22:30 uur werd een hondje aangereden door een personenauto op de Meester Ponsteenlaan (omgeving van crematorium) in Nijverdal. Het hondje overleefde de aanrijding niet.

De automobilist, die het hondje heeft aangereden, moet de aanrijding gemerkt hebben, maar is doorgereden. Vermoedelijk hoorde de automobilist bij nog twee andere personenauto, welke met z’n drieën achter elkaar aan reden.

De eerste personenauto ging rakelings langs het hondje heen, waarop de tweede personenauto het hondje wel raakte. Het voertuig wat het hondje aangereden zou hebben, moet een kleine witte personenauto met gele kentekenplaten zijn. Deze personenauto is in de richting van Hellendoorn uit het zicht verdwenen.

Heeft u iets gezien van deze aanrijding of weet u wie het hondje heeft aangereden,

Neem dan contact op met de politie via 0900-8844 of anoniem via 0800-7000

Foto en tekst Politie

Geef een reactie