16 oktober 2021

sprinkler vs geen sprinkler

2 min read

Brandweer Twente en VEBON-NOVB werken samen aan kennisontwikkeling van sprinklers. Een resultaat van de samenwerking is de informatiefilm die de verschillen tussen wel en niet gesprinklerd duidelijk maakt.

De film is opgenomen in het nieuwe brandonderzoeksgebouw van de Fire Safety Campus. Doel van de film is enerzijds bewustwording creëren over hoe snel een brand zich kan ontwikkelen én laten zien welke positieve effecten sprinklers hebben. Anderzijds heeft de brandweer behoefte aan meer kennis over sprinklers en de werking daarvan. Deze film ondersteunt daarbij. Er is binnen de brandweer veel uit te leggen over sprinklers en dit filmpje beperkt zich tot een deel van de kennis.

Oordeel zelf.

Foto: ©Hoogland-Producties

Geef een reactie