21 oktober 2021

Vervelende man op terras Scheveningen zorgt voor overlast en plast tegen draaimolen aan.

2 min read

Scheveningen- Vannacht kreeg de politie van Scheveningen een melding van een vervelde man op een terras aan de boulevard. Het bleek te gaan om een 26 jarige man uit Letland. De man was drank aan het nuttige welke die zelf had mee genomen. Ook veroorzaakte hij overlast. De man is door de politie weg gestuurd met een bekeuring.

Nog geen minuut later had de man echter zijn volgende bekeuring ook al te pakken. Hij ging namelijk staan urineren tegen de draaimolen die op de boulevard staat.

Na twintig minuten kreeg de politie wederom een oproep. De man had weer netjes plaats genomen op het terras waar hij eerder ook al voor overlast zorgde. En dat deed hij nu weer. De man is om deze reden dan ook aangehouden en is de rest van de nacht ingesloten.

Vanmorgen is de man met een totaal bedrag van €425 euro aan boetes weer vrij gelaten.

Tekst: Politie Scheveningen

Stock foto: Hoogland-Producties.

Geef een reactie