16 oktober 2021

Vrouw aangehouden wegens mishandeling in trein

2 min read

Roosendaal – Op het station in Roosendaal is zondagavond rond 20.00 uur een 34-jarige vrouw uit Rotterdam aangehouden omdat zij ervan wordt verdacht een 67-jarige vrouw in de trein van Rotterdam naar Middelburg te hebben mishandeld.
Het slachtoffer zat in haar eentje in de trein toen ineens de 34-jarige Rotterdamse kwam langs gelopen en de vrouw bij haar keel greep en probeerde te wurgen. De vrouw begon hard te gillen en wist zo de aandacht te trekken van andere inzittenden.

Zo snel als de Rotterdamse was langs gekomen, zo snel was ze ook weer vertrokken na het feit.

Het slachtoffer is opgevangen door overige passagiers van de trein. Op station Roosendaal hebben agenten de verdachte aangehouden. De aangehouden vrouw is overgebracht naar een politiecellencomplex waar ze wordt gehoord.

Geef een reactie