21 oktober 2021

Man uit kliniek niet terug gekeerd van verlof. Benader hem niet zelf.

3 min read

Den Dolder – De politie zoekt een 43-jarige man, die verbleef op een forensich psychiatrische afdeling van een kliniek in Den Dolder. Hij keerde afgelopen zaterdag niet terug van zijn toegekende verlof. De man zat in de kliniek na een veroordeling voor een mishandeling en een valse bommelding. De man was op grond van artikel 37 van het wetboek van strafrecht voor de periode van een jaar in een kliniek geplaatst.

 

Zaterdag 1 juni is direct actie ondernomen om de man op te sporen. Tot nu toe heeft dit nog niet geleid naar zijn verblijfplaats. De man heeft over enige tijd dringend medicatie nodig. Het valt niet uit te sluiten dat hij een gevaar kan vormen voor zichzelf of zijn omgeving.

Signalement

  • Blanke huidskleur
  • Donkergrijs gemillimeterd haar met een klein kuifje
  • Blauw / grijs / groene ogen
  • Tatoeages op zijn been
  • Donkerblauwe spijkerbroek
  • Donkerbruin bomberjack
  • Witte sportschoenen

Heeft u hem gezien?
Wij vragen mensen die deze man hebben gezien of weten waar hij is, dit direct te melden bij de politie. Ziet u hem, benader hem dan niet zelf, maar bel gelijk met 1-1-2. Als u zich anoniem wil melden kan dat via 0800-7000 of www.meldmisdaadanoniem.nl. Wilt u de politie laten weten dat u de man eerder vandaag, of nog vóór vandaag heeft gezien, bel dan naar 0900-8844.

Bron tekst en foto: Politie

Geef een reactie