24 oktober 2021

Persoon te water Rotterdam

2 min read

ROTTERDAM – Ter hoogte van de Erasmusbrug in Rotterdam is omstreeks 21:45 uur is bij de brandweer de melding gekomen van een persoon te water. Wat er precies gebeurd is is voor nu nog onbekend. Wel zijn de hulpdiensten massaal uitgerukt en word nu met man en macht het water doorgezocht. Het incident is aan de kant van de Spido. Dit is ter hoogte van het Willemsplein. volgens ooggetuigen sprong het slachtoffer vanaf het stadsicoon. Volgens getuigen was de aanwezige watertaxi nog bezig het slachtoffer te zoeken.

Ivm het voorval is het tramverkeer rondom afgesloten. Het is nog onbekend wanneer de dienstregeling weer word hervat.

Voor zover bekend lijkt het niet op een ongeval verder zullen wij hier geen uitspraak over doen

Foto: ©Hoogland Producties/Sven Fotografie

Geef een reactie