15 oktober 2021

Vijf personen gewond bij steekincident; verdachte aangehouden

2 min read

Maastricht – De politie heeft woensdagochtend 8 mei een verdachte van een steekincident aan de Vijverdalseweg aangehouden. Het incident vond plaats in een zorginstelling en vijf personen, waaronder de verdachte, raakten gewond.

Rond 05.50 uur kwam een melding bij de hulpdiensten binnen dat er een incident had plaatsgevonden in een zorginstelling aan de Vijverdalseweg.
Er bleken vijf personen gewond te zijn geraakt, waarvan er vier naar het ziekenhuis zijn gebracht. Het betreft twee medewerkers van de zorginstelling , een cliënt en de verdachte. De vijfde gewonde, ook een cliënt, kon ter plaatse behandeld worden.

De verdachte is een cliënt van de zorginstelling. Hij is inmiddels ontslagen uit het ziekenhuis en overgebracht naar het politiebureau.

Wat de aanleiding voor het incident is geweest, is nog niet duidelijk. De politie onderzoekt de zaak.

Geef een reactie