21 oktober 2021

Sluiting woningen door burgemeester na illegale pokertoernooien

2 min read

AMSTERDAM- Vandaag is op last van de burgemeester een woning aan de Laanweg in Amsterdam-noord gesloten door de politie.

Op 16 april j.l. is er een gewapende overval gepleegd in de woning aan de Laanweg. Ten tijden van de overval zou er sprake geweest zijn van een illegaal pokertoernooi. Een persoon is zwaar gewond geraakt toen hij wou vluchten voor de overvallers.

uit een politierapportage blijkt dat er vaker illegale pokertoernooien werden georganiseerd, dit zorgde voor veel overlast bij omwonenden.

De activiteiten in en rondom de woning leveren een ernstig gevaar op voor de openbare orde, aldus de gemeente Amsterdam. Om te zorgen dat de situatie niet zou escaleren is de woning per direct gesloten. Ook de overval waarbij wapens zijn waardoor iemand zwaar gewond is geraakt weegt mee in de beslissing

Bron © AT5

Foto  © Hoogland Producties / Sven Fotografie

Geef een reactie