28 november 2021

De vermiste Julie van Espen dood aangetroffen.

2 min read

BELGIE – Het Belgische Openbaar Ministerie meldt dat het lichaam van de vermiste studente Julie van Espen gevonden is.

Het lichaam van de 23-jarige student is tijdens een zoektocht van de scheepvaartpolitie gevonden op het Albertkanaal ter hoogte van Antwerpen. Op deze locatie is tevens het laatste telefoonsignaal van de studente geweest, op de locatie zijn ook bebloede kleren en een fietsmandje gevonden. Het scheepvaartverkeer op het kanaal is stilgelegd.

In verband het onderzoek is ook een 39-jarige verdachte aangehouden, hij word verdacht van moord en zal morgen moeten voorkomen. De verdachte is een bekende van de politie en justitie. Het gaat volgens bronnen (VRT) om een ex-dakloze, die nu werkzaam is bij een schildersbedrijf. De verdachte is tevens bekend door een verkrachting in het verleden.

Van Espen is zaterdagavond voor het laatst gezien in de plaats Schilde. Zij is toen op de fiets vertrokken richting vriendinnen in Antwerpen. Het Belgische OM heeft eerder vandaag bekend gemaakt dat er aanwijzingen waren dat Van Espen op deze gruwelijke manier om het leven is gekomen.

Geef een reactie