16 oktober 2021

Bedrijfsinbrekers gearresteerd

2 min read

Baarn – Op zondagmorgen 5 mei kreeg de politie de melding van een bedrijfsinbraak op de Baarnsche Dijk in Baarn. Bij onderzoek bleek dat men gepoogd had in te breken bij het bedrijf en waren gevlucht met een auto.

 

Rond 09.40 uur probeerden twee verdachten in te breken door een ruit van een toegangsdeur in te slaan. De daders vluchtten met een auto en het kenteken was bekend. Kort daarna werd het kenteken gescand door de ANPR-apparatuur op de A10 in Amsterdam.

Een eenheid van de verkeerspolitie Amsterdam zag de auto met beide inzittenden vervolgens rijden op de Westpoortweg in Amsterdam. Beide inzittenden, inwoners van Haarlem en 31 en 46 jaar oud, werden aangehouden en overgedragen aan de recherche in Baarn. De politie zet het onderzoek voort.

 

Geef een reactie