15 oktober 2021

Kind overleden na aanrijding met personenauto

2 min read

Waarder – Na een ongeval met een personenauto op de Kortendijk is zaterdagmiddag 4 mei een 2-jarig kindje overleden.

Het ongeval gebeurde rond 17:00 uur. Ondanks dat de hulpdiensten zich uiterst hebben ingespannen om het slachtoffertje  te redden, is het kindje enige tijd later overleden.

Slachtofferzorg

Omdat wij begrijpen dat dit tragische ongeval een grote impact heeft, bieden wij slachtofferhulp aan ooggetuigen van het ongeluk of mensen die zich op andere wijze betrokken voelen bij dit incident. Denkt u baat te hebben bij slachtofferhulp? Neem dan contact op met de politie via nummer 0900-8844. U kunt bij het regionaal service center uw gegevens achterlaten, waarna slachtofferhulp Nederland contact met u zal opnemen.

Geef een reactie