15 oktober 2021

Verdachte van gooien handgranaat op terras aangehouden

2 min read

Zeist – In de nacht van maandag 1 op dinsdag 2 april werd een ruit van het terras van een café aan de Egelinglaan vernield en werd er een handgranaat op het terras gegooid. Rechercheonderzoek leidde naar een 52-jarige Amsterdammer die 12 april werd aangehouden in Zeist.

 

De handgranaat werd door een passant gevonden en is diezelfde dag onschadelijk gemaakt door de Explosieven Opruimingsdienst. In opsporingsprogramma Bureau Hengeveld werd aandacht gevraagd voor deze zaak. Dit leverde geen gouden tip op. Het rechercheonderzoek leidde naar de 52-jarige Amsterdammer die ervan verdacht wordt de handgranaat gegooid te hebben. Hij is aangehouden en ingesloten voor verhoor.

De recherche heeft de zaak in onderzoek.

Geef een reactie