16 oktober 2021

Brandweer rukt uit voor uitslaandebrand

2 min read

Vriezenveen – De hulpdiensten zijn omstreeks kwart over 6 opgeroepen voor een melding van een  schoorsteenbrand aan De Putter in Vriezenveen.

Ter plaatse bleek het te gaan om een uitlsaande brand. De brand ging gepaard met flinke rookontwikkeling. De brandweer was met meerdere eenheden uitgerukt om de brand te blussen. Door de flinke rookontwikkelingen zijn er veel mensen komen kijken naar de brand. Er zijn   bij de brand geen  gewonden gevallen.

De brand heeft gewoed op de eerste verdieping van een ruimte tussen de woning en garage. De brandweer heeft uitbreiding naar de woning weten te voorkomen. De woning heeft wel rookschade. Aldus de persvoolichter van brandweer Twente op Twitter.

Foto’s ©Hooglandproducties/Sven-fotografie

Geef een reactie