24 oktober 2021

Staatssecretaris Barbara Visser opent Zonnepanelenpark Welschap in Eindhoven.

2 min read

Eindhoven- Afgelopen woensdag was de opening van het Zonnepanelenpark ‘Welschap’ te Eindhoven.

Defensie, gemeente Eindhoven, Greenchoice, KiesZon en heel veel vrijwilligers hebben de afgelopen 3 jaar hard gewerkt om Project ‘Welschap’ een succes te laten zijn. Deze samenwerking met defensie met als missie “duurzame winning” is in Nederland uniek en smaakt volgens voorzitter Ad van der Ven naar meer. Hij laat dan ook, via staatssecretaris Barbara Visser, weten dat hij twee boodschappen heeft voor Minister Wiebes. “Gebruik ons en onze kennis voor het geven van suggesties om in de toekomst vaker samenwerkingen als deze aan te gaan.” De tweede boodschap was: “Laat ons niet in de kou staan en laat onze investeringszekerheden behouden.”

Sprekers waren onder andere: Plaatsvervangend Commandant Harold Boekholt, Barbara Visser, Voorzitter Ad van der Ven en Erik Snijders over zonnepanelen en energie.

Op het Zonnepanelenpark  op de Vliegbasis werd de stekker gestoken in het contact al symbolische opening van het park.

Foto’s Hooglandproducties/sven-fotografie

Geef een reactie